Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a járműmérnöki alapszak?

Milyen a járműmérnöki alapszak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Hát eléggé komoly.

Egy elit gimiben én szín ötös tanuló voltam és kiestem mert nem bírtam azt a tempót.

Csak az Einstein növendékek képesek elvégezni.

2020. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

BME-re jártam, találkoztam pár emberrel arról a karról, és eddig csak rosszat hallottam róla.

Én azt mondom, hogy a gépész szak kifizetődőbb. Én nem oda jártam, de arról viszont szinte csak jókat hallottam. Illetve keresettebb is, mivel szélesebb a spektruma.

2020. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Én első félévben vagyok a bmen.

Vannak olyan tárgyak vagy tárgy részek amivel nem teljesen értek egyet, de amúgy szerintem egész jól össze van rakva.

Tanulós szak, de melyik nem az?

Nekem nem lesznek szép eredményeim de igazából én rontottam el a dolgot.

Ha az elején rendszeresen tanulsz mindíg megcsinálod amit kell akkor nem lesz gondod.

Tipp: alaposan értelmezd hogy egy tárgy pontosan hogyan működik mert nekem volt olyan ahol azon csúsztam majdnem el, hogy félreértelmeztem a tárgy menetét (kémia).

A többségünk nem Eistein 2.0

2020. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!