Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Műszaki menedzser BSc építészm...

Műszaki menedzser BSc építészmérnök MSc?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek a mérnöki irányok (elsősorban építész), de szerintem sokkal jobbak az esélyeim, ha az üzleti világhoz is konyítok valamit. Főleg úgy, hogy hosszútávon talán vállalkozni is szeretnék. Szerintetek mennyire jó ötlet egy műszaki menedzser BSc és egy építészmérnök MSc? (BME)

2020. dec. 29. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

pont fordítva a tuti, mérnöki alapok után az üzleti képzés

viszont ha csak mellesleg szeretnél vállalkozni, de elsősorban tervezni, alkotni szeretnél, akkor az építészmérnökit told végig mesteriig, az üzleti dolgokat meg magadra tudod szedni szabvál tárgyakból és könyvekből

2020. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is fordítva érdemes. Meg szerintem a rendszer is csak úgy engedi elvégezni.


Legyen egy műszaki alap, és utána egy gazdasági mester.



Mellesleg építőiparban a mérnöki alkalmazottként a legkevésbé éri meg a mérnöki területen belül, szóval tényleg saját lábadon akarj boldogulni vele.

2020. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!