Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi szak lenne a...

Milyen egyetemi szak lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés
Fakultációválasztás előtt állok, de nem tudom pontosan mi érdekel. Gondolkodtam matekos szakirányon, de nem találtam olyat, amihez nem szükséges fizika, mert az nem az erősségem.Eddig az építészmérnöki volt a cél, de valahogy nem érzem magaménak a fizika miatt.Történelemmel úgyszint nem szeretnék foglalkozni később, sem kémiával. A német kifejezetten jól megy, és szívesen foglalkoznék is vele. Az sem utolsó szempont hogy diploma után jól fizető állást tudjak szerezni.

2021. jan. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Valami gazdasági szak? Oda kell a matek, német is hasznos.
2021. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Matematikusi szakhoz egyáltalán nem kell fizika és ezzel is elég jól lehet keresni.
2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!