Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemrég olvastam, hogy az...

Nemrég olvastam, hogy az ELTE-n a gyógypedagógiai karon van olyan opció, hogy aki diplomával felvételizik, elvégezheti kreditbeszámítással, 1szakkal 3 év alatt!Van olyan, aki így kezdte el? Köszönöm🙂

Figyelt kérdés
Engem a pszicho-tanulásban akadályozottak-illetve az autizmus szakirány érdekelne, ha valaki ezekről is írna tapasztalatokat azt is megköszönöm!🙂

2021. jan. 9. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebook on van tematikus csoport : Gyógypedagógusok a gyógypedagógiáért. Szerintem ott több kompetens választ kapsz.
2021. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeken a szakirányokon tanulok pont, én a helyedben írnék az egyetemnek a pontosításért, itt nem fogsz olyan választ kapni. Az auti zseniális, szóval hajrá!:)
2021. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Július elején kaptam tájékoztatást ezzel kapcsolatban a Bárcziról és az alapján úgy tűnik, hogy valóban lehet így csinálni. 50 kreditet beszámítanak a tanári diplomából, amivel jövőre el tudok indulni.(sajnos idén gyengén sikerült az emeltem)

Én is az auti szakot szeretném megcsinálni. 💙

2022. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!