Szerintetek felvesznek?

Figyelt kérdés
Én az 5.helyre írtam be a Brassait(Debrecen)és nagyon nem akarok odakerülni,de nem biztos hogy az első 4 közül vesznek fel valahova.Első helyre az Ady-t írtam drámat,itt elég kevés az esélyem.Másodiknak a Bethlen vállalkozási szakát írtam.Harmadik és negyedik helyre szinten Bethlen ami elég erős suli ezért nem tudom ,hogy lenne ott helyem(4,6 lesz félévkor az átlagom).És ügye 5.-nek a Brassait a logisztikát maga az iskola nem tetszik elég visszataszító és oda kb hármas átlagú emberek járnak de a szak tetszik(logisztika) de mint már mondtam nagyon nem szeretnék oda kerülni.Szerintetek felvesznek a Brassai előtt valahova?

#Debrecen #felvétel #Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum #Debrecen Ady #Debrecen Brassai #Debrecen Középiskolák
2021. jan. 17. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Debreceni, nem ismerem egyik sulit se, de összességében a felvételiről annyit tudok mondani a tanárok túlparáztatnak vele, meg persze az ember saját magát is. 4,6-os átlaggal kétlem hogy csak oda vennének fel amit 5.-hez írtál, ahova elmondásod szerint kb 3-as átlagúak járnak. Tudom ilyenkor hiába mondja bárki is nehéz megfogadni, de nyugodj meg, biztos sikerülni fog, és felvesznek valahova az első 4 közül.
2021. jan. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fsms ***** válasza:

Sikerülni fog mindenki 10-20 helyet ír be. Gyerekem Móricz ba jelentkezett töri szakon bent volt az első 15 ben, 15 vettek fel, persze nem volt neki jó. Kitalálta, h angol szakon tanul ott 70. re rangsorolták és 15 hely volt. Felvették.


Nem idegenkednék rajta, biztosan menni fog.

2021. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
42 lett az összpontom,nem hiszem hogy van esélyem :(((
2021. jan. 28. 14:33
 4/4 anonim válasza:
szerintem ezzel az eredmenynel van eselyed nezd meg h mennyi lett az atlag ami valszeg nemsok mivel nehez volt az idei kozponti
2021. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!