Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fel lehet készülni 3 hónap...

Fel lehet készülni 3 hónap alatt az emelt informatika érettségire úgy, hogy eddig csak középszintent tanultam?

Figyelt kérdés
Eddig nem sok programozást tanultam. C-vel szeretném megoldani majd a prog. részét. A kérdés igazából a Microsoft-os programokhoz kapcsolódna. Nagy lépés lenne-e? Meglehet vele birkózni 3 hónap alatt? Vennék külön órákat az biztos. Minimum 70%-ra szeretném.

2021. jan. 18. 23:15
 1/9 Resistor ***** válasza:
100%
Ha tényleg gyakorolsz sokat akkor igen.
2021. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A programozós része a nehezebb, a Microsoftos részt bármely rutinos Windows használónak meg kell tudnia oldania kis gyakorlással.
2021. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Resistor ***** válasza:
87%
Youtubon rengetek programozód oktató videó van fent az alapoktól. Meg szerintem régi érettségiken is gyakorolgass.
2021. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm azthiszem erre volt szükségem. Igazából már egyszer bizonyítottam magamnak, hogy képes vagyok teljesíteni. A c1-es nyelvvizsgára elég sokat tanultam magamtól. Szóval a cél kitűzve. Ment a zöld értékelés.
2021. jan. 18. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csináld, ha a felvételhez elengedhetetlen az emelt szint. Ne kockáztass feleslegesen.
2021. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontok miatt szükségem lenne rá és matekból nem szeretnék így hiretelenjében emeltezni
2021. jan. 18. 23:44
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól emlékszem tavaly nem volt lehetőség C-ben írni a prog részét, max C++, de javítsatok ki ha rosszul mondom.


Én pythonban érettségiztem, jól megszenvedtem a felkészüléssel, 6hónap alatt 0 alaptudásról felkészülve végül 45/39 lett a prog része. Szóval szerintem neked is jó esélyed van, ha komolyan veszed. Ami tanácsot tudok adni, minden nap ülj le legalább 2órát programozni, ez nekem bevált.

Sok sikert!

2021. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off:

Én úgy tudom, hogy C++ és C# lehet, ha már C-ről van szó. Oktatas.hu-n is ezeket látom.

Valaki esetleg megtudná ezt pontosabban mondani?

2021. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán. :D
2021. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!