Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri diákhitel2-t felvenni?...

Megéri diákhitel2-t felvenni? (jogász szak)

Figyelt kérdés

Már van egy diplomám, azt államiképzésben csináltam végig. Munka mellett levelezőn szeretném megcsinálni a jogász szakott, mert mindig is érdekelt. Nemtudom megéri e, ha munka mellett nemigazán telne rá, csak diákhitelel. Szüleim nemtudnak támogatni, és nem is várom el, első diploma megszerzése mellett is dolgoztam. Az albérlet/koli +kaja sokba van anyagi tamogatás nélkül, de eddig megúsztam a diákhitelt.

Érdekelne azok véleménye akik már felvették hasonló képzésre hogy megérte e. Vagy tényleg csak egy adósági csapda jól burkolva??

nagy álmom valna valóra ha elvégezném ezért is gondolkozom rajta.

Véleményeket előre is köszönöm


2021. jan. 19. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy visszahozza az árát vagy sem. Én végeztem hasonlóan képzést és a végére a szakmában is dolgoztam, ezért kb nem is volt diákhitelem, mire megszereztem a diplomát, mert visszatörlesztettem. Így megéri. De azért, mert "életcél", nem érzem úgy, hogy megengedheted magadnak, ha hitelt kell felvenned rá és egyébként nem váltanál pályát pl.
2021. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!