Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek milyen képességek...

Szerintetek milyen képességek kellenek egy min. 60%-os emelt kémiához?

Figyelt kérdés

Elbizonytalanodtam magamban, mivel egyedül készülök rá, és még csak pár napja kezdtem a számolásokat, de a legegyszerűbbekbe is belekavarodok, vagy nem olvasom el normálisan vagy felcserélek képleteket, tehát nem feltétlenül a megértéssel van a bajom, hanem a figyelmetlenséggel és azzal, hogy sok időbe telik kibogoznom mit is számolok, összekeverem a betűket, valamit rossz a memóriám és gyakran elfelejtem a képleteket. Bonyolultabb számolásokat is megértek viszont ahogy leírom teljesen belezavarodok. Attól félek emiatt nagyon el fogom cseszni az érettségit és akkor gyógyszerészetire vesznek fel, ami azért probléma, mert kémiából nem vagyok valami zseni, az már sok lenne nekem, inkább a biológiás részeket szeretem.

Valakinek van megnyugtató sztorija esetleg, mert már szarrá stresszeltem magam?...



2021. febr. 1. 11:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt csinálom, amit leírtál, csak az ijesztett meg, hogy nagyon időigényes és nem tudok a végére érni. Az elméletet befejeztem nagyjából, most ismétlem a számolásokkal együtt.

Még egy kérdés: Az ötösöm lesz kémiából c. csodából elég azokat megcsinálnom, ami az elméletes könyvben írva vagyon? Vagy az összesből kéne?

2021. febr. 1. 16:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez ne ilyesszen meg, én is órákat töltök számolgatással. Nem lesz baj, ha megcsinálsz többet, de szerintem ha megvagy az elméletes könyves feladatokkal, akkor az érettségi feladatokra térj át.
2021. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2021. febr. 1. 22:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2021. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hogyha nem vagyok penge matematikából de nem is vagyok sik hulye akkor szerintetek egy viszonylag jó emelt kemia érettségit meglehet irni? Van egy emelt bioszom bár idén javitok rajta és arra gondoltam ősszel megyek el emelt kemiara. Elore is koszi a valaszokat
2021. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15: Gyakorlás teszi a mestert. [link]
2021. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha szükséged van kémia számításokból segítségre keress fel bátran!

(92%-ot írtam most októberben, és végtelen szabadidőm van ezzel foglalkozni)

Küldesz feladatot, megcsinálom, értelmezem, majd elmagyarázom!

Sőt akárkinek szüksége van még segítségére, legyen az elmélet vagy számolási, nyugodtan írjatok!

2021. febr. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!