Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vidéki, àtlagos anyagi színvon...

Vidéki, àtlagos anyagi színvonalon élõ (1-2 gyerek, dolgozó szülõk) egyetemisták hogy oldják a pesti anyagaikat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Én kaptam kolit, ami nálunk 11000 Ft/hó így azért nem olyan vészes. Kajat van hogy otthonról viszem meg azzal ha ügyes vagy könnyen is lehet spórolni.
2021. márc. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kolit milyen nehez kapni egy egykének?
2021. márc. 20. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Szociális alapon nehéz. De lehet tanulmányi alapon is.
2021. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hova jelentkezel, melyik egyetemre, melyik koliba. Én állatorvosira járok itt csak egy koli van kb mindenki kap, de egyes egyetemeken nagyon szórnak, de ha jól tanulsz akkor is kaphatsz függetlenül a szociális helyzettől. Sok helyen az első fél évesek nagyobb eséllyel kapnak ha jól tudom. Ha van ismerősöd ott ahova menni szeretnél akk tőle kérdezd meg
2021. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!