Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi az esélye, hogy idén...

Mennyi az esélye, hogy idén sem lesz érettségi szóbeli?

Figyelt kérdés

Az egyéni véleményekre vagyok kíváncsi, ki mennyire tartja ezt valószínűnek.

Előre is köszönöm.



2021. márc. 24. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyszer csak beadják a derekukat és lépni fognak, vagy már most tudják mi lesz, csak utolsó pillanatra hagyják a tájékoztatást, mint mindig. Szerintem az lenne a legfairebb, ha nem lenne kötelező a szóbeli.
2021. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezeken a linkeken és még jó párnál írtak már emberek véleményt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

Véleményem szerint lesz szóbeli,a miértjét felesleges lenne magyaráznom, hisz mindenki csak találgat.

2021. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Most hallottam,hogy van olyan iskola ahol küldtek emailt,hogy kezdjék nyugodtan szervezni a ballagást,mert meg lesz tartva.Igaz én már csak akkor hiszem,ha látom.
2021. márc. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

#3 Mondjuk ennek a ballagásosdinak nagyon nem értem mi értelme van pont most amikor mindenkinek ez a legkisebb baja kb.


Oké, legyen ballagás, de ne most nyúzzanak már minket ezzel érettségi előtt hanem várjuk meg a végét, kapjuk meg a bizonyítványt és akkor utána június végén bonyolítsuk le szalagtűzővel együtt.

Akkorra már sokan be lesznek oltva és még csak minimális veszélyt sem fog hordozni, ráadásul tényleg nagyobb hangulat lenne akkor felszabadultan mint most érettségik előtt pár nappal.

2021. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom kormányhivatalban dolgozik, ő csinálja az érettségi szervezését (nem egyedül, de ő is), és konkrétan fogalmuk sincs. Teljes csend van, nem válaszolnak "fentebb" a kérdésekre, de még csak utalgatások sincsenek.
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
#5 Gondolom biztosan lesz valami változás, csak majd jó szokásukhoz híven előtte 2 nappal besunnyogják.
2021. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

6-os, természetesen! :))

De ez senkinek nem jó: se az érettségizőknek, se a tanároknak, se az érettségi szervezőknek a hivatalban. Már március elején be kellett volna jelenteni, hogy ez és ez lesz, akkor is, ha javul a járványhelyzet és kész.

2021. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!