Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hülyeség az, ha...

Szerintetek hülyeség az, ha 10 éve buktam érettségin azóta se fejeztem be és már nem is akarom?

Figyelt kérdés
Sokak szerint igen, de én ezt nem bírom megtanulni. Sajnos 12 osztály van meg de az érettségi az egyes lett sajnos. Mi abban a gáz ha nem érdekel? Ha 10 éve nem ment most mitől menne? Ez van ilyen vagyok sajnos. Örülök ha a jogosítvány meg lesz, azt most csinálnàlom de abban se vagyok biztos hogy könnyen fog menni. Mindig is nehezen ment minden. Tanulás főleg. Még lehet ingyen vagyonőr tanfolyam megyek, az biztos sikerül, azzal lesz normális munkám.

2021. ápr. 4. 11:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgyse lenne jobb életem nem vagyok okos komoly helyen sose fognak alkalmazni. Max egy bodeban őrnek.
2021. ápr. 4. 11:06
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan nehéz az érettségi, de mit csináltál az elmúlt 10 évben?
2021. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dolgoztam, meg voltam munkanélküli is. De engem nem érdekel ez az érettségi. Nem tudom be tanulni.
2021. ápr. 4. 12:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan vagy fizikai munka vagy őr munka jöhet szóba nekem ezekre mind felvesznek így is.
2021. ápr. 4. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen, hülyeség. Nyafogást befejezni, és irány tanulni! Meg tudod csinálni.
2021. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégedett vagy a jelenlegi életeddel és nem kell neked olyan szakma amihez kell érettségi, valamint nem tervezel olyan képzésre sem jelentkezni, amihez érettségi kell akkor felesleges letenned, viszont hosszú távon gondolkodj, most lehet jól elvagy, de pár év múlva eszedbe juthat, hogy dolgozhatnál kevesebb fizikumot igénylő munkában is érettségivel és egy képzéssel.
2021. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!