Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 4 év tananyagát 1 hónap alatt...

4 év tananyagát 1 hónap alatt meg lehet teljesen tanulni?

Figyelt kérdés
Földrajz emeltre készülök, tavaly is voltam, akkor 55% lett, igaz egyáltalán nem erőltettem meg magam. Most is jelentkeztem, nem 0 a tudásom, de 7-10. osztályos anyagot azért alaposabban át kell néznem. Nem 90% a cél, egy 60-65% inkább. Szétosztva mindennapra kellene 25-30 oldalt elolvasni. Ez úgy gondolom teljesíthető, hiszen az egyetemen se lesz állítólag sok idő. De az 1 hónap mégiscsak 1 hónap. Topográfia, ami már meg van, term. földrajz egy jelentős része.
2021. ápr. 10. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2021. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Felületesen, hiányosan, stresszesen.


Nem igazán értelek. Most néztem, hogy 2019-től már nem csak nyelvekből és informatikából, hanem más tárgyakból is lehet előrehozott vizsgát tenni, amelyek tanítása a 10. évfolyamon lezárul. (Mint pl földrajz.)


Így 2020 őszi vizsgaidőszakában volt az első alkalmad vizsgázni.Tekintve, hogy írtad hogy tavaly is voltál. Plusz más tárgyak nem aggasztanak, csak a földrajzra fókuszálsz látszólag, így feltételezve hogy 11.-es és nem 12.-es vagy.


Az őszi vizsgaidőszak minden év október-novemberében zajlik. A 2020-as földrajz érettségi pontosan október 19-én volt. Így a kérdésem a következő: Ha majd 4 és fél hónapod volt újra felkészülni - feltételezem nem brahiból vizsgázol újra, kell az a pár plusz pont - akkor miért halasztottad eddig?


Ha tévedek és gap year-en vagy, vagy éppen végzős, nem változtat semmin, csak azt jelentené hogy ennél is több időd volt rá.

2021. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
* 6 és fél (elírtam, 2#-es voltam)
2021. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Idő valóban nem sok volt, eddig. Munka ugyebár. Nem is 90% a cél, meg nem is a 0-ról kezdeném. Gazdasági földrajz józan paraszti ész, a term. földrajz, amivel tavaly nem foglalkoztam, ezt pótlom most.
2021. ápr. 10. 20:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Idő-időm
2021. ápr. 10. 20:00
 6/9 A kérdező kommentje:
Próba szerencse. Most 1 hónap alatt rákapcsolok jobban, aztán meglátom. Azért köszönöm!
2021. ápr. 11. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:
"Munka ugyebár." Őszintén, napi hány órátt dolgoztál, 18-at? Nem hiszem el, hogy napi egy órát nem tudtál volna rászánni, egyenletesen minden nap, nem elsumákolva a felét, és akkor nem lenne probléma.
2021. ápr. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy nem a 0-án vagyok. Nem ismeretlenül állok neki, az érettségi feladatok mennek 60%-ban jelenleg, s nem a 90% a cél.
2021. ápr. 13. 04:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán teljesíthető, akár jobbra is.
2021. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!