Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írásbeli érettségire 1 hónap...

Írásbeli érettségire 1 hónap alatt fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
Konkrétan töri, föci érettségi. Maga az érettségi megvan pár éve, de e kettőből újra megyek, egy jobb eredményért. Sajnos eddig dolgoztam, ahol most felmondtam, így ez az 1 erős hónap maradt. Nem 0 a tudásom, felkészítő könyveim is vannak, töriből Mátyus Gyöngyi féle könyv, földgázból Mozaikos könyveim vannak. Valaki az nyugtatott, vagy inkább figyelmeztetett, hogy egyetemen lesz olyan, hogy pár hét alatt kell egy középiskolai anyagnak megfelelő tananyagot bevágni.
2019. márc. 31. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni. :)
2019. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg csinálgasd az elozo erettsegi sorokat hogy lásd milyen jellegűek a feladatok. Ez nagyon fontos:)
2019. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Földgázból. XD iPhone. XD Köszi a választ!
2019. márc. 31. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát. Ha csak most döntötted el, hogy érettségizni mész akkor felejtsd el, mert már nem lehet jelentkezni. Február 15. ig volt a határidő sajnos a jelentkezésre.


De ha már jelentkeztél akkor tudtad, hogy mikor lesz és tudtál volna többet készülni. Azért 2 tantárgyból 2-3 hónap kell, hogy jó jegyet írj meg. Egy hónap alatt is megtanulható, de akkor tényleg bele kell húznod. Ajanlom, hogy a szóbelit tanult már meg írásbelire, mert az nagyon sokat ad hozzá. :)

2019. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
60-70 százalék kell.
2019. ápr. 2. 00:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Mátyus Gyöngyi-féle könyv pont ilyen. Az érthetően levezeti, viszont a föcivel vagyok bajban, mert mondták nekem, igaz nem tanárok, hogy a Mozaikos könyvek nem jók.
2019. ápr. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!