Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak érettségi után?

Mit csináljak érettségi után?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozok, esti iskolában most fogok érettségizni. Túlkoros vagyok már ahhoz, hogy nappali tagozatra beüljek a tinikhez, de 24 évesen mit és hol tudnék tanulni ami ingyenes? (nincs pénzem fizetős tanfolyamokra, ha egyáltalán még létezik olyan hogy okj....)

Ja és nő vagyok.


2021. ápr. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem tulkoros 24 evesen az egyetem.
2021. ápr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem egyetemre gondoltam, és nincs is pénzem rá...
2021. ápr. 20. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban szoktak indítani ingyenes képzéseket, viszont a választék nem szokott túl nagy és jó lenni, sajnos ingyen nem sok választék van képzések terén.
2021. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Levelező egyetem se jöhet szóba? Tehát nem nappali. Állami ösztöndíjjal az is ingyen van.
2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ahhoz nagyon jó jegyek kellenek nem? asszem azzal már elkéstem...
2021. ápr. 21. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szaktól függ. Nem az érettségi jegye, hanem százaléka számít. De ha nem emeltezel,akkor valóban elkéstél vele.
2021. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

felvi.hu pontszámító kalkulátorral tudsz számolgatni, sokmindentől függ, egy nézést megér akkor is, ha nem voltál színötös tanuló.

De emelt érettségi valóban kell, ezt idén már csak ősszel tudod bepótolni.

2021. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!