Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan szakmát amihez nem...

Van olyan szakmát amihez nem kell nagyon az angol?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 17:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Elírtam, szakma*
2021. ápr. 21. 17:59
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Persze, egy csomó. Hulladékgyűjtő munkatárs, aszfaltozó szakember, gyári operátor, targoncairányítási operátor, háziorvos, pénztáros, biológiatanár, és még sorolhatnám.
2021. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász, kőműves, milyenre gondolsz?
2021. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
2es egyetemi diplomához kell egy nyelvvizsga (orvosihoz meg ha jól tudom az angolból kötelező a nyelvvizsga arról nem beszélve hogy neves szaklapok mind angolul vannak)
2021. ápr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, azért egy nyelvvizsga nem egyenlő az "angol tudás"-sal
2021. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is van nyelvvizsgám, aztán alig tudnék elbeszégetni angolul rendesen.
2021. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
#18.03 Szakmáról volt szó, nem a tanulmányokról. Ha megvan a diplomája, mikor beszél egy háziorvos angolul? És mikor forgat szakirodalmat? "Hát igen, piros a torka. Igyon sok folyadékot, meg felírom ezt a gyógyszert, amit tegnap az ügynök javasolt."
2021. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pénzügy számviteli ügyintézőnek tanulok, nem kell nyelvtudás, pár éve nálunk pl érettségi után nyelv óra sem volt (szerintem ez is azt mutatja, hogy nem igazán igényli)
2021. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
18.15 azért az egyetemet el kell végezni. Ahoz meg kell angol tudás. (Magához a szakma végzéséhez (ami amúgy nem teljesen jó megfogalmazás mert hivatalosan a szakma az olyan ami nem jár felsőfokú végzettéggel) tényleg nem kell angol tudás de ahoz hogy megtanulod a szükséges dolgokat igen)
2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos is használja a nyelvet. Anyukám orvos, nem sok de 5 betege angol. Magyarul nem beszélnek. Emellett rengeteg angol konferencián vesz részt. Szóval csak annyira kell, mint egy pincérek. Általában magyar "vendég" lesz, de fel kell készülni másra is
2021. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!