Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tippet tudnátok javasol...

Milyen tippet tudnátok javasolni egy olyan diáknak az érettségi előtt, aki szorgalmasan készül rá, de mégsem érzi elég biztosnak a tudását?

Figyelt kérdés

Reggeltől, estig a szobámban vagyok, készülök matekra, törire, angolra, de egyszerűen annyira sok, hogy már kezdek belefáradni. Rendszeres gyakorisággal töltök ki előző évi feladatsorokat, de úgy érzem, többet is ki tudnék ebből hozni.


Szerintetek így az utolsó pillanatban még mi segíthet?


18/L



2021. ápr. 21. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerülnek az előző évi feladatsorok szerintem próbáld kicsit megnyugtatni magad. Amelyik témakörben meg gyengébbnek érzed még magad, azt olvasd át újra, de mondom, a legfontosabb, hogy próbálj meg kevésbé izgulni. Nincs sok hátra tudom, de hidd el be fog érni a sok tanulás gyümölcse és hihetetlen jó érzés lesz mindent a hátad mögött tudni.
2021. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Ami kicsit nehezebben megy, azt azért még gyakorold, nézd át, de amúgy próbálj meg pihenni. Relaxálj egy kicsit, nézz meg egy filmet, feküdj le időben aludni... Főleg az érettségi előtti nap. Érettségi napján egyél reggelit, igyál rendesen, vigyél magaddal pl. étcsokit és vizet. Tudom, hogy nehéz pihenni, és minden érettségiző utálja ezt hallani, de utólag nem fog olyan szörnyűnek tűnni ez az egész. Sok sikert! :)
2021. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. ápr. 21. 20:27
 4/4 anonim válasza:
Nyugi, oszd be az időd minden nap egy óra vagy egy és fél óra készülés elég tűlevelű leszel rajta te is. Vigyél magaddal csokit vagy cukrot ha annyira izgulnál hogy lemegy a vércukrod. Írj puskát (azzal is tanulsz) csak ne vidd el. Igyál sokat, vigyél vizet olyan ruhába öltözz ami kényelmes. Legyél nyugodt ne izgulj rá és kérek beszámolót hogy sikerült!!! 🙃🤞
2021. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!