Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az emelt töri...

Mennyire nehéz az emelt töri érettségi? Vagy inkább mennyire nehéz rá felkészülni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11-es, persze mikor tavaly faktot kellett választani, akkor még dunsztom se volt, hogy mit szeretnék magammal majd az érettségi után kezdeni. Az emelt szintű szóbeli tételei mennyire fedik le az írásbelihez szükséges részt? (Próbáltam érthetően megfogalmazni a kérdésem)

2021. ápr. 26. 17:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Mindenki!

Nem 30 tétel van emelt szinten, hanem harminc nagy témakör. Egy témakörön belül 3-5 tétel is megtalálható.

Írásbeli érettségire kb. 140-150 témakört kell tudni (ez fix, nyugodtan összeszámolhatjátok), tehát a szóbeli, ha nem is teljesen, de egy nagy részét garantáltan lefedi az írásbeli követelményeinek.

2021. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Máris jön a lepontozás, nem is értem😅
2021. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!