Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jár többlet pont egyetemre...

Jár többlet pont egyetemre való jelentkezés során arra ha apum meghalt?

Figyelt kérdés
Két éve halt meg apum, és valakitől azt hallottam hogy ezért járnak nekem plusz pontok. Félárvaként ez lehetséges?

2021. máj. 15. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10

Szomorú.

Ahhoz is joga van mindenkinek hogy megtervezze az életét


Kerdetem én, ha te és egy masik jelentkező egyenlő pontszámmal pályáztok, de ő plusz pontot kap, csak mert gyereke van, ezzel elhappolva előled a helyet, az is rendben van?

Hiába tudsz ugyanannyit... ez ígx nem annyira fair szerintem.

2021. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Esélyegyenlőség, megguglizhatnád, mi az, ártani nem fog.
2021. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
11-es így tényleg nem teljesen igazságos de biztos van benne logika amiért ez számít de pl miért jár pluszpont sport eredményért mondjuk akkor is ha valaki nem is sporttal kapcsolatos szakra megy?
2021. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Azért is tettem fel a kérdést, mert hallottam, hogy ezért elvileg jár többletpont. Én nem akartam elhinni, hogy ezért adnának, de ha igen, akkor jobb élni vele, mint nem.


Egyébként felarva gyerekek közül sokan el kell menjenek dolgozni, mivel az egyik kereső fel a családban kiesett. Erről nem tehetünk, viszont akkor is jelen van az életünkben.

2021. máj. 30. 12:05
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező erre lehet megtudod igényelni a szoctámot illetve könnyen be tudsz kerülni koliba ha szükséges számodra a koli
2021. máj. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!