Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Weöres Sándor Gimnáziumról...

Weöres Sándor Gimnáziumról (9.ker Bp.) tudnátok nekem véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Ide vették fel a lányomat, és kevés infót tudunk, illetve ami van az már van 4 éves. Szóval aki tudna véleményt vagy infókat mondani az iskoláról kérem írja le.

Előre is köszönöm!



2021. máj. 20. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy gyengébb suli (3-as — gyenge 4es tanuló szint), de a gyengébbek közül nem rossz. Én úgy tudom, lehet érettségizni viszonylag normálisan onnan is, márha tanul a gyerek. A jegyei úgyis főként a diákon múlnak.
2021. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ(:, a lányom jó tanuló az átlaga 4,7 de, sajnos a felvételi rosszul sikerült neki.
2021. máj. 20. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyengébb suli, de azért nem rossz. Szerintem nem probléma ha oda fog járni, onnan is sokan mennek egyetemre. Ha tanul nem lesz gond.
2021. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szorgalmas, úgyhogy remélem nem lesznek vele gondok.
2021. máj. 21. 17:28
 5/5 anonim válasza:
36%
Kedves Anyuka! Én sem most jártam a gimnáziumba, de mivel az igazgató a régi, nem hinném, hogy sok minden változott. Az épület maga katasztrófa, kisebb esőnél már meghalnak a falak, a mosdó állapotát inkább hagyjuk, bár csoda, ha az ember eljut ott mosdóba. A tanárok felkészültsége és értelmi szintje hagy kivetnivalót maga után. Én utolsó 2 évre hagytam ott a csodás intézményt, szerintem ez mindent elárul. Én a helyükben az első évet jól meghúznám, jó jegyeket szeretnék, mivel azt ott könnyű, szinte a semmiért már kettes jár, és elmennék egy kicsit is színvonalasabb iskolába.
2021. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!