Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Teleki Blanka Gimnáziumból...

A Teleki Blanka Gimnáziumból (Bp) szoktak menni orvosi egyetemre?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van onnan ismerősöm, de ez egyáltalán nem mérvadó. Nem csak a sulitól függ, hanem akár az adott tanártól és attól is hogy te mennyire vagy szorgalmas. Nagyon rossz suliból is került be csoporttársam (sote) pedig kb magának tanította az anyagot, mert a biosztanára képtelen volt rá. Persze ő is csak egy a sokból.
2021. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy vidéki nagyon szar gimibe járok (11.-es vagyok) , a biosz és kémia oktatás színvonala nulla, de magán tanarhoz járok, és sokat haladok egyedül, így nem is állok olyan rossz szinten. Jövőre szeretnék fogorovosira menni. Szóval bármilyen gimibol lehet menni orvosira, ez inkább az egyéntől függ.
2021. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!