Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági informatikus fokszra...

Gazdasági informatikus fokszra jó ötlet lenne menni?

Figyelt kérdés
Érdekel a programozás,a számítógépes alkatrészek illetve a gazdaság.Sajnos bsc-re nincsen emelt szintű érettségim,ezért szeretnék fokszra menni és utánna alapképzésre.Ez így jó döntés lenne?

2021. jún. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
😐 nem tom
2021. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem érdemes, legalább belekóstolsz, és megnézed, neked való-e.
2021. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Van értelme, de mellette mindenképpen tanulj még külön is programozni.


Egyébként FOSZK, nem FOKSZ.

2021. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Te tudod, végülis ugyanott leszel időben akkor is ha most írsz egy emeltet és csak utána mész egyből BSc-re.

A FOSZK-ot nagyjából úgy számítják be, hogy a 3-3,5 éves alapképzés 1 évvel rövidebb lesz. Tehát ez olyan, mintha a 2 éves FOSZK 1 évet érne BSc "szinten". Márha elfogadják persze minden olyan kreditedet, de szerintem igen.

2021. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Isten őrizz, kérlek ne csináld, a FOSZK(!) egy vicc ilyen területen, különösen mivel gondolom ez BGE lenne, arról több ismerőstől hallottam mi megy, harmatgyenge. Az is többet ér ha otthon gyakorolsz programozni, szerelni. Inkább csinálj emelt érettségit vagy tényleg szorgalmasan gyakorolj otthon, de ne dobd ki a kukába azt a foszk-nyi időt.
2021. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépes alkatrészeket ott nem fogsz tanulni az fix. Akkor inkább mérnökinfó.
2021. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Puki.
2022. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!