Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FOSZK-ról vélemények?(rendszer...

FOSZK-ról vélemények?(rendszergazda/fejlesztő)

Figyelt kérdés

Amennyiben elvégeznék egy ilyet ér ez valamit? El lehet helyezkedni csak egy ilyen papírral vagy mindenképpen kellene utána egyetem?


Ha el lehet helyezkedni vele kb milyen fizetésre számíthat az ember? és mennyi különbség van a fizetésben egy egyetemet végzettel szemben?


Illetve még egy kérdés: rendszergazdának miért kérnek "matek" érettségit? csak szerintem nincs értelme? (mármint biztos van matek, de való életben én nem hiszem, hogy annyit számolgatnának a rendszergazdák (vagy csak ahol eddig dolgoztam ott szarok voltak a rendszergazdák)


Köszi a válaszokat!


2021. jún. 15. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!