Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy szàmvitel FOSZ-t...

Pénzügy szàmvitel FOSZ-t végeztem "Pénzintézeti"-szakirányon alapszaknak lenne értelme?Teljesìthetö?

Figyelt kérdés
A 4 félévböl amit FOSZ képzésen végeztem tàrgyakat beszàmolnak ìgy még 4 félévem lenne (jó esetben) Pénzintézeti szakirànyon tanultam nem vàllalkozàsi tehàt szàmvitel tàrgyaim egyàltalàn nem voltak és tudom hogy szàmvitel 1,2,3... Van az alapszakon ...Teljesìthetö ez a szak ìgy szàmomra?Illetve az elhelyezkedésben ez a szak mennyire àllja meg a helyét?
2021. jún. 17. 10:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

"A nyelvvizsgát meg sajnálom h nem tudtad letenni, a lányomnak sikerült úgy hogy gyakorlatilag semmit nem tud. Mázlija volt."


Hogy lehet így nyelvvizsgát tenni? Én hiába tanulok úgy érzem nem tudok semmit. Nem merek így vizsgázni menni. Miből tanult a lányod és mikor vizsgázott?

2021. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Semmit nem tud? Akkor hogy sikerült

Nappalira 38 fő

Levelezőre 59fő (ebbe benne van a költséges és önköltséges is)

Azért aki teheti inkább budapesti, szegedi egyetemre jelentkezik innen.

Hány pontja lett a lányodnak igy nyelvvizsgával?

2021. jún. 30. 15:49
 13/32 anonim ***** válasza:

#11 Úgy tudta letenni hogy ahogy írtad ő sem tudott semmit, a laborja lett nagyon jó, nyelvtanilag 0 .Úgy volt vele hogy megpróbálja.Pláne h ingyenes/ De egy kukkot sem tud beszélni angolul,hamarabb megérti amit mondanak neki főleg ha nem hadarnak./ Ám 3 éve tette le a vizsgát az Origónál. Olaszon gondolkodott még, mivel abból érettségizett,de ez idő hiányában nem jött össze. Szóval neki szerencséje volt, mert mindenki a labornál bukott el. Próbáld meg mindenképp!

UI: tényleg nem tud semmit, a papírja meg van róla, de szerintem inkább tudjon valaki jól beszélni, érteni mint, a bizonyítvány.

2021. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Mindenképp meg fogom próbálni, ha felvesznek a diplomához

Ha nem vesznek fel azért, hogy jövőre több pontom legyen, viszont itt a diplomához ezen a szakon csak felsőfokú érettségit vagy szakmai közép nyelvvizsgát fogadnak el.


Pesten is?

2021. jún. 30. 16:07
 15/32 anonim ***** válasza:
Uff ezt passzolom, neki sincs emelt érettségije, remélem bekerül, és higgyétek el hogy semmit nem tud angolul, az érettségije is f@s lett, neki pont a szóbelije rontott pár %- ot az 5 töl. ÁM Ő 428-al indul neki. Kérdező, utólagos engedelmeddel bemásoltam neki a feltett kérdésedet, és rácsodálkozott h miért nem volt 1,2,3, Bocsi de nem tudom h ez mit jelent. Buta Anya :) de ha gondolod el küldöm privibe a facebook profilját vagy a nevét. Hátha tudtok egymásnak segíteni. Csak előtte megkérdezem.
2021. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Rendben, nekem okés! :)
2021. jún. 30. 16:36
 17/32 A kérdező kommentje:
428 pont az elégj jó szerintem bár nem igazán vagyok képben a pesti pontszámokkal
2021. jún. 30. 16:39
 18/32 anonim ***** válasza:
Azt el is felejtettem kérdezni, hogy sikerült jó helyre bekerülnöd gyakornokként? Illetve te maradtál is ott? Ám mint írtam itt 400 pont volt tavaly, az Eltén, és a Corvinuson, biztos magasabbak a ponthatárok.
2021. júl. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Igen sikerült azóta is ott dolgozom
2021. júl. 1. 13:29
 20/32 anonim ***** válasza:
Az szuper, addig is van bevételed.
2021. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!