Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy szàmvitel FOSZ-t...

Pénzügy szàmvitel FOSZ-t végeztem "Pénzintézeti"-szakirányon alapszaknak lenne értelme?Teljesìthetö?

Figyelt kérdés
A 4 félévböl amit FOSZ képzésen végeztem tàrgyakat beszàmolnak ìgy még 4 félévem lenne (jó esetben) Pénzintézeti szakirànyon tanultam nem vàllalkozàsi tehàt szàmvitel tàrgyaim egyàltalàn nem voltak és tudom hogy szàmvitel 1,2,3... Van az alapszakon ...Teljesìthetö ez a szak ìgy szàmomra?Illetve az elhelyezkedésben ez a szak mennyire àllja meg a helyét?
2021. jún. 17. 10:39
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen de ha felvesznek akkor felmondok mert a levelezo csüt péntek szombat nappalo h k sz és azt így nem támogatják teljes mubkaidős ember kell nekik
2021. júl. 1. 16:24
 22/32 A kérdező kommentje:
A lányod hol töltötte a gyakorlatot?
2021. júl. 1. 16:25
 23/32 anonim ***** válasza:
Levelezőn nemcsak pénteken és szombaton vannak órák?
2021. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Szerintem suli válogatja itt csütörtök péntek szombat gondolom ugyanazt adják le mint hétfo kedd szerda
2021. júl. 1. 21:58
 25/32 anonim ***** válasza:
már megint nem jelzett, amúgy egy könyvelő irodában Process Solutions. De sajnos, nem igazán az lett amit megbeszéltek. Péntekenként ráadásul már nem is kell dolgoznia, mert nincs mit./ezáltal kevesebb is a fizuja/ És egy nappal csúszott el egy másik cégtől, ahol 50 ezerrel többet fizettek volna.:( De mivel beijedt h nem lesz hová mennie, így igent mondott. Másnap hívták a másik cégtől h érdekli-e még az állás. Amúgy #23 a lányomnál pl levelezőn csak szombatonként lettek volna órák, reggeltől estig. Szóval ez tényleg egyetem függő.
2021. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
ezen az egyetemen a levelező csütörtök péntek szombat elég nehéz úgy munkát találni mellé mivel kevés embert vesznek fel megismerik ki nincs jelen az órákon
2021. júl. 2. 13:33
 27/32 anonim ***** válasza:
Igen, az úgy nem opció, én az előző hosszá szólónak írtam h itt csak szombatonként lennének órái. És te hol végezted a gyakorlatot?
2021. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Én bankban
2021. júl. 2. 14:12
 29/32 anonim ***** válasza:
Legalább ott gondolom adtak egyenruhát! Itt max a fekete farmert, de inkább elegánsabb cuccba lehet menni, úgy h ügyféllel nem is találkozott, ráadásul ő inkább sportosan öltözik :( Még 20 nap aztán kiderül minden. Majd írj h hogy sikerült.
2021. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Nem adtak háttérmunkán voltam nem ügyfeleztem annyi volt a kritérium h rövid nadrág,rövid szoknya,topp nem lehet
2021. júl. 2. 17:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!