Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz az állatorvosi egyetem?

Nehéz az állatorvosi egyetem?

Figyelt kérdés
Könnyebb mint a sima orvosi?
2021. jún. 21. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én még elsőéves általános orvosisként úgy gondolom, hogy szerintem az állatorvosi mindenképp nehezebb, mert több fajhoz kell értenie. Az általános orvosnak meg csak az emberhez. Persze az más kérdés, hogy a komplex emberi szervezet működése nem ér-e fel megannyi állatfaj kevésbé összetett élettani működésével. De ha csak az emlősöket vesszük alapul, akkor is, ott se mindegy szerintem, hogy kutyát kell kezelni vagy lovat. És hány emlősállat van...
2021. jún. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Rengeteget kell tanulni az biztos, ami az elso idoszakban azert nehez, de aztan bele lehet jonni. Az alap a lo es a kutya, a tobbi faj (szarvasmarha, sertes, macska, kiskerodzo) erdekessegeit tanitjak meg. Aki erettsegire fel tud keszulni, annak az egyetem sem lesz akkora falat mar. Nalam a jegyek altalaban tukroztek a befektetett munkat, nagyon ritkan mult a tanar rossz hangulatan es egy rossz tetelen a jegyem. Sajnos vannak tippmix vizsgak is, ahol kb pont mindegy mennyit tanultal, abcd valaszlehetoseg stb.
2021. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!