Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinaljak ha nem tudom...

Mit csinaljak ha nem tudom mit akarok kezdeni az eletemmel?

Figyelt kérdés

Rossz indulatu commentek kimeljenek..

21/L Tudom hogy gaz de nem tudom mit szeretnek az elettol...nekem ez az egesz rossz dolog, marmint felnoni ugy lennek meg gyerek nem akarok felnott lenni ebbe bele vagyok betegedve...

Szoval nagyon sokat gondolkozok mivel szeretnek foglalkozni regota, de fogalamam sincs...

Van egy penzugyi ugyintezo vegzettsegem, de nem szeretnek ezzel se foglalkozni. Most a kormos vagy szemelyi edzo okj-n gondolkozok ez a ketto ami kozel all hozzam...viszont ebbe sem vagyok 100% biztos mert nem keresnek ezzel sokat...Fontos lenne szamomra hogy jo kereso allasom legyen ezert nem vagyok ezekbe se biztos.

Volt valaki hasonlo helyzetben? Ti hogy jottetek ra mik szeretnetek lenni? Most mit kene tennem?



2020. aug. 25. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, a korodbeliek 95%-a mind ebben a helyzetben van. Nem vagy egyedül.Ne is akarj felnőni, maradj minél tovább gyerek, majd valaki eltart. Lány létedre sok lehetőség áll előtted, ha megvannak a testi adottságaid.
2020. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
"Rossz indulatu commentek kimeljenek.." mégis mit vársz?
2020. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt hagyd figyelmen kívül, aki azt írja, hogy lány létedre sok lehetőség áll előtted, az nekem egyből a kur.válkodásra visz el gondolatban. Szeritnem tudd meg, mit akarsz.
2020. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24/F


Ugyanez,csak annyi a kivétel hogy én nem akarok "gyerek" maradni.

Viszont a mai napig nem tudom, mivel foglalkozzak hosszú távon.

Van egy szakmám,illetve dolgoztam külföldön érdekel 1-2 dolog vannak hobbijaim de halvány lila gőzöm sincs mit tanuljak.


Egy biztos előbb, utóbb... el kell kezdened dolgozni valamit,mind1 hogy mit csak legyen önálló kerested.

Pl menj el gyorsétterembe vagy eladónak vagy takarító stb

Mellette is el lehet kezdeni tanulni valamit.


Személyes véleményem hogy a körmözést és a személyi edzést max hobbiként vagy mellék állásként csináld,mert boldog boldogtalan ezzel akar foglalkozni.


Fiatal női ismerőseim ezzel foglalkoznak:

-óvónő

-tanító (általános iskola)

-nővér


de van bolti eladó szociális ápoló is...és 1-2 embernek van körmös végzettsége is ami kb semmit nem ér :D

2020. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!