Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ilyen szülőkkel mit lehet...

Az ilyen szülőkkel mit lehet kezdeni, de tényleg?

Figyelt kérdés

A kondícióm az hogy egy proginfó foszk-on vagyok és át fognak rakni önköltségesre. Lehet mondani, hogy lusta meg ilyen, de ha otthon egyetemre kell menni most rögtön, annak ilyen kárra lesz szerintem. Úgy, hogy nincs nyelvvizsgám se egy emelt szintű érettségim se. Legjobb így is 76% volt a maradék meg át csiszolta a 4-est éppen.


Mentem volna diákmunkára, de itthon ragadtam a járvány miatt és a diákigazolványt se postázták le és egy megyével arrébb van az egyetem. Apám főképpen, de anyámnak is van rögzítve, hogy egyetem az kell, na de ez egy foszk. Így is nehezen tudtam volna el magyarázni, hogy a technikusi évet, ami egy műszaki informatikus csoda szakmát kaptam volna csak megyeszékhelyen vagy is Kaposváron.


Diákhitel próbálták tukmálni, de esélyük nincs erre úgyse.

Most az találták ki, hogy úgy is rajzolók gépen, akkor adjam be itt a művész karra. Képi ábrázolásra 400 pontom van a felvin éppen és a média design szakos gyakorlati vizsgán én besokkolt nem a nehézség miatt nagyon nem emiatt ezt én elengedném ezt, ha lehetne inkább. Nagyon nem hagyják, hogy egy évet kihagyok vagy félévet se.


Dolgozni bármit, amíg nem írok egy emelt szintű infót legalább és a nyelvvizsgát megcsináljam meg. Ami szakot én néztem és látnám értelmét nekem az a ipari termék- és formatervező mérnök lenne Pécsen, de valami építésszak is szóba jöhet. Matekkal valahogy talán lenyomom magamon és a fizikát. Azzon kívül nyitott vagyok más két éves szakmára is, de ezekkel "a" pontba se tudok lépni nem, hogy "b"-re.



2021. júl. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem lesz hasznos válasz (válasznak sem válasz), de a többi kérdezőtől kérdezem, hogy csak én nem értem, hogy mi van? Nem értem, hogy mit írsz, kedves kérdező, mert annyira ömleszted és szerintem néha nem is összefüggő a szöveg. Pontosan mi a kérdésed, mivel kapcsolatban kell tippet adni? (Ne haragudj, de tényleg nem tudom, lehet csak mert már este van)
2021. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a szöveg koherenciája konvergál a nulla felé. Szedd össze a gondolataid, és ha leírod összefüggően, érthetően, akkor szívesen segítünk Neked.


Mintha ezt olvasnám:

Tegnap elmentem vekni kerenyeret, a húst ledaráljuk, és nagyon elegem van, mert nem igazán értem, hogy finom az ebéd.

2021. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, pedig semmi rosszindulat nem vezérel. Írd le röviden, átgondoltan, logikusan, hogy miben segíthetünk!
2021. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Ameg eltartanak, ok mondjak meg, mit csinalj. Ha nem tetszik, koltozz el, keress munkat es tartsd el magad. Ha beiratkozol egy nappali technikumba, akkor kapsz diakot, es lesz 1-2 eved felkeszulni emelt erettsegire, nyelvvizsgara, hogy menj egyetemre, es mellette dolgozni is fogsz tudni, es kollegiumba is mehetsz, hogy nagyvaroshoz kozelebb legy.
2021. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!