Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosisok! Ez így lehetséges?

Orvosisok! Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megszakad a hallgatói jogviszony (mondjuk 3. tárgyfelvétel utolsó vizsgája nem sikerül) de következőre újra felvételizni szeretnék ugyanannak az egyetemnek ugyanarra a szakjára (itt most épp orvosi), akkor elölről kell kezdeni az egészet vagy a korábbi hallgatói jogviszony alatt megszerzett krediteket el lehet fogadtatni? Köszi a segítséget, ha valaki elolvassa!

2021. júl. 15. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2%

A kulcsszavakba beírt rövidítések már hosszú évek óta nem léteznek!

Mikor voltál orvostanhallgató? :)))))

2021. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most vagyok hallgató


És van SZOTE-s egyenpólóm, szóval csak létezik a rövidítés

2021. júl. 15. 09:31
 3/14 A kérdező kommentje:
De légyszi ha nem a kérdésre válaszolsz, csak ilyen semmiségeken kötekedsz, akkor inkább ne írj😅
2021. júl. 15. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
2%

SZE

SE

DE

2021. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

#1,4 Neked közöd sincs az orvosihoz.


Kérdező, úgy tudom el lehet fogadtatni a már teljesített tárgyakat, de nem vennék rá mérget. Kérdezd meg a TO-t, biztosan segítenek!

2021. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

5: nagyon életszerű, hogy egy állítólag oda járt hallgató nem egyből a TO-t keresi fel, hanem egy anoním fórumon próbál infót szerezni...


:-D :-D

2021. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

10 éve volt divat amúgy a :-D smiley :D


Amúgy meg onnan szerzek infót, ahonnan akarok ;)


Még mindig több közöm van az orvosihoz, mint neked

2021. júl. 15. 09:42
 8/14 A kérdező kommentje:
És nem oda járt hallgató vagyok, hanem még odajáró hallgató, szövegértés
2021. júl. 15. 09:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 Lehet megnyugvást talál a kérdező (és ezen az oldalon még sokan mások) azzal, hogy olyantól kap választ, aki hasonló cipőben járt.

Én sajnos nem tudok neki konkrétan választ adni, de a szotés TO nagyon segítőkész, erre akartam felhívni a figyelmet és bátorítani a kérdezőt, hogy forduljon hozzájuk mihamarabb.


Ne hagyjuk ki a negyediket sem, POTE. :)


#5

2021. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, a POTE is 😊 csak már nem fért ki annyi kulcsszó😁
2021. júl. 15. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!