Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a gyógyszerész szakma?

Milyen a gyógyszerész szakma?

Figyelt kérdés

18 vagyok és kémia suliba jártam.Most felvételizek egyetemre.Kíváncsi lennék pár dologra.

Kis faluban milyen lehetőségeim lehetnek gyógyszerészet táján (vállaj)?

Mennyire kemény az egyetem,milyenek az elvárások általában?

Milyen fizetést kap egy eladó, illetve egy,, gyógyszergyártó" gyógyszerész (🤣)?

Köszi a válaszokat, előre is!



2021. júl. 21. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mo-on elsz?
2021. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: Leírta hol él: Vállaj. Szóval igen!
2021. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy hogy falu vagy sem ha van kocsid. Mehetsz gyógyszertárba, iparba vagy kutatónak, én úgy latom rokon szakmában hogy tárt karokkal várják őket sokat számít az a dr.
2021. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg csak most mész egyetemre. Én vegyeszmernok vagyok már bánom hogy nem gyógyszerész lettem!!! Sok gyogyszereszt ismerek, iparban és kutatásban is, megfizetik őket.
2021. júl. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szeretnék jogsit csinálni, szóval ez sem lehet akadály. És annak kifejezetten örülök, hogy végül ezt választottam, apu beszélt le az óvónői szakról, annó 3 éve.Az volt a kifogása, hogy nagyon nehéz lesz munkát találni, mert minden második lány az akar lenni. A gyógyszerészeknek ezzel nincs gondjuk...
2021. júl. 21. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Szép szakma az óvónő ha van egy gazdag férjed :)
2021. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát.. De nem biztos hogy így alakulna😅
2021. aug. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!