Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elegge buta vagyok földrajzból...

Elegge buta vagyok földrajzból. Orszagok,fővárosok, mi hova tartozik. Hogyan kezdjem a tanulast? Tudnatok konyvet mondani,amiben jol ossze vannak foglalva?

Figyelt kérdés

Idosebb vagyok, szeretnem megtanulni ezeket

Koszonom



#földrajz #Elmaradas bepotlasa
2021. aug. 1. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt a weboldalt ajánlom. Kvíz az országokkal kapcsolatban. Nekem az ilyenek mindig segítettek, mert látom is, hogy melyik ország hol van a térképen. Fővárososban is van ilyen kvíz. Szerintem ez így hasznosabb, mintha csak bemagolnád, hogy Finnország fővárosa Helsinki, miközben azt sem tudod, hogy hol van Finnország vagy Helsinki. Szerintem így könnyű megjegyezni, hogy mi hova tartozik, hogy mi hol van. Persze ez egy kvíz, lehet, hogy nem mindenkinek jön be ez a tanulási módszer.

2021. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Földrajz atlasz.
2021. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!