Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes kimaradni egy évet...

Érdemes kimaradni egy évet érettségi után, hogy felkészülhessek biológia és kémia érettségire, orvosi egyetemhez?

Figyelt kérdés
Közben ha OKJ-s képzésre járok, akkor ugyanúgy kapok diákigazolványt, ami mellett dolgozhatok is? Érdemes manapság orvosi egyetemet végezni? Mennyire nehéz, nagy szorgalommal és közepes érdeklődéssel elvégezhető?
2021. aug. 6. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
mennyi rossz indulatú ember, nincs jobb dolgotok?
2021. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 Az igazság miért rosdzindulat?
2021. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Nagy szorgalma van, az kb elég is rá, az a kérdés, hogy szeretné is-e a kérdező, azt nem írta, hogy nem.
2021. aug. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Most mindenki beleköt a közepes érdeklődésembe.. Több osztálytársam is keszül évek óta orvosira, es fele annyira nem elkötelezettek, mint ideális lenne. Van orvos ismerősöm, csak ne reménykedjetek, hogy minden orvos imádta az egyetemet :D Naívak vagytok!!
2021. aug. 16. 11:23
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem véletlen mondtam azt, amit. Itt aki naiv, azok az érettségi előtt állók. 🤫

#1

2021. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

3-


Kérdező, ne vedd személyes sértédnek a válaszokat. Azért pörög mindenki a közepes érdeklődésen, mert az orvosi egyetem még akkor is nehéz, ha nagy az érdeklődésed, és ha nem nagy az érdeklődésed iránta, akkor mi a bánatnak akarsz orvos lenni. Az tökre irreleváns, hogy az osztálytársaid mennyire elkötelezettek, vagy hogy az orvos ismerősöd mennyire imádta az egyetemet. Azt kell tudnod, hogy TE hogy állsz hozzá. Azért ne menj oda, mert jaj de jól néz ki majd a titulus a nevem előtt, meg milyen sok pénzem lesz a magánrendelésből, mert ha csak ez motivál, el se fogsz jutni odáig.

2021. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Így,ebben a helyzetben nem érdemes.

Egy év alatt nem igazan lehet felkészülni a biológia és kémia emelt szintű érettségire,pláne úgy,hogy mellette OKJ-t is csinalsz.


De egyébként ha orvos szeretnél lenni, miért járnál el OKJ-s képzésre? Ezt én végképp nem értem.


Mindemellett a közepes érdeklődéd nagyon nem elég!

Még a legtehetségesebb,legszorgalmasabb,legelszántabb tanulók is megizzadnak az orvosin.

2021. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%

A korábbi hozzászólások pedig nem kötözködésből és bantásból születtek.

Ez az igazság.

2021. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!