Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés

Az építőiparban dolgoztam eddig, amit csak el tudtok képzelni, kőműves, burkolò... mindent csináltam. Kiderült kopottak a nyakcsigolyáim igy fel kell adnom hamarosan ezeket mind viszont fogalmam sincs mibe kezdjek,, az ipar, fémek vonzanak de hegesztő kilőve, ott is sokat kell görnyedt testhelyzetben lenni. Talán CNC?

Mit tanácsoltok? Köszönöm!



2021. aug. 30. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, nem akarlak elkeseríteni, de lehet jobban jársz, ha leszázalékoltatod magadat és elmész rokkant nyugdíjba.

Forgácsolás sem arról szól, hogy egész nap ülsz egy kényelmes székben és gombokat nyomogatsz, általában sokat kell állni, mozogni, néha nehezet emelni, hagyományos (nem CNC) gépeknél jellemző a görnyedt testhelyzet is.

Szerintem neked valami irodai munka lenne való, ha már nem bírod fizikailag.

2021. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
menj postásnak!
2021. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!