Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így fel lehet készülni emelt...

Így fel lehet készülni emelt kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Sulinet - kémia felvételi előkészítő oldal és mozaik kémia 11-12 elmélet tanulásához

Ötösöm lesz, Villányi feladatgyűjtemény és érettségi feladatok megoldása elég lehet egy jó eredményhez?



2021. szept. 21. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Én faktos voltam , meglett az érettségi de nem lett elég az a pont sajnos (khm..voltak problémák a fakton)


Így én ezekből készülök újra:


Ha biztosra akarsz menni akkor elmélethez a Mozaik Kémia11-12 mellé tanuld a Villányi Attila Kémia a kétszintű érettségire könyvet is párhuzamosan..

Ha vannak az alapokba is hiányosságok a Mozaik Kémia 9, Mozaik Kémia 10 és ha mégnagyobb a bibi 7-8os tankönyveket is tudsz letölteni a netről (OFI-sat).

És fontos ! A kidolgozott 69 B tételt a neten megtalálod az le irasbelire is szóbelire is !



Számolásból pedig én is ezekből készülök + a Mozaik Kidolgozott számítási feladatos gyűjteményéből



És lehetőség szerint az összes érettségi feladat megoldása

2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*az kell irasbelire és szóbelire is!
2021. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!