Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemistaként tarthatok...

Egyetemistaként tarthatok külön órát?

Figyelt kérdés

Debrecenbe járok egyetemre, sajnos az anyagi hátterem konkrétan semmi. Szeretnék magamnak egy kis plusz pénzt, arra gondoltam, hogy általános iskolásokat korrepetálnék szabadidőmben. Emelteztem magyarból és matekból, segítettem már másoknak felkészülni. Fogalmam sincs, hogy ez hogy működik. Vagy hogy egyáltalán működik-e. Valaki felvilágosítana? Köszönöm!

20/L



2021. szept. 23. 23:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadta az Országgyűlés a 25 év alatti fiatalok szja-mentességét lehetővé tevő törvényjavaslatot. 25 év alatti fiataloknak 2022. január 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a jövedelmük után.

[link]

2021. szept. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

#11 Hoppácska. Na ugye.


Most pofázzatok az adóról. Fáj mi, hogy a fiataloknak nem kell adózni? :P

2021. szept. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm szépen a sok tanácsot! Akkor megoldható a dolog, csak nem kell nagy dobra verni.

A plazma adást pedig bevállalnám, csak a párom anyukája egészségügyi dolgozó, és szerinte nem tesz jót a szervezetnek :/

2021. szept. 24. 10:46
 14/19 anonim ***** válasza:
74%
Én ismerek nyelvtanárt, aki full feketén csoportos órákat tart. Egy óra 5000 forint/személy, egy csoportba 3-4 személyt rak. 15-20 ezer forintos órabér azért fasza tud lenni, pláne, ha nem adózol. Itt, Erdélyben, aki tud románul, sokan ezt csinálják, legtöbb feketén.
2021. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

"Egyetemistaként tarthatok külön órát?"

Persze, nem kötelező a szüleidét használnod, tarthatsz külön órát az ágyad mellett, az íróasztalodon, a táskádban vagy akárhol.

Emelteztél magyarból...

2021. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15. Igen.. Neked muszáj volt megszólalni. Bár talán ez mutatja, hogy egy-két emberre ráfért volna kiskorában a "külön óra" ;)
2021. szept. 27. 07:09
 17/19 A kérdező kommentje:

#14 Köszönöm. Egyelőre maradok az egyszemélyes csoportnál, de megnyugtat, hogy valaki ilyen nagyban nyomja.

( nem akartalak lepontozni, véletlen nyomtam rá :))

2021. szept. 27. 07:10
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"egy-két emberre ráfért volna kiskorában a "külön óra""

Mert akkor mi lett volna?

2021. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ezeket nem zavarja, hogy a politikusok mennyit lopnak a politikusok. Inkább egy szegény egyetemistát csesztetnek, és roppant hálásak Orbánnak, hogy megvédi őket a nem létező veszélyektől (Soros, Brüsszel, migránsok, LMBTQ, nemváltás) közben meg világrekord inflációt csinált a főnijük, hazudott a rezsicsökkentésről is, de nekik ez nem baj. Még egy ilyen szánalmas ország nincs. Kedves fiatal barátom, diplomázz le, aztán irány a Nyugat, itt sajnos a korrupt politikusok, és a bérretegők vannak túlsúlyban, ez ilyen ország.
2023. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!