Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulnia egy nőnek 2021-ben?

Figyelt kérdés

19/L

Amit szeretek csinálni: Sminkelni, Rajzolni(bár béna vagyok benne) Filmet vagy sorit nézni, fotózgatni,sütni


Amit nem szeretek:

Matek, Informatika, ha megmondják mit csinálok

Nem szeretem ha tömeg van körülöttem

Milyen szakmákat érdemes tanulni egy nőnek 2021-ben amivel jól is lehet keresni? 250+ netto körül.

Műköröm építő,Sminkes és Fodrászon kívül bármi jöhet



#érettségi #OKJ #szakma #keresemahelyem
2021. szept. 28. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Cukrász esetleg? Ha kiemelkedő vagy akkor jól is kereshetsz vele, nem tolonganak körülötted az emberek, sütni is szeretsz, és a sminkelésből úgy veszem le, hogy kreatív is vagy, ehhez a szakmához meg kell a kreativitás.
2021. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Egyetem semmikèpp sem opció?
2021. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Mivel a sorozatnézéssel keresni nem lehet, amivel keresni lehet, azt meg nem akarod, hááát...


Tegyük fel, hogy a való élet olyan, hogy magától nem jön a jó kereset és tenni is kell érte, mire lennél hajlandó?


- egyetemre menni és tanulni

- elfogadni, hogy van főnököd, aki megmondja mit csinálsz, nagyjából napi 10 órában, vagy

- térdelni?

2021. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

"ehhez a szakmához meg kell a kreativitás"


Jah, csak amikor bejön, hogy le kell gyártani 10 féle aprósüteményt, pár tálca franciakrémest és kérésre 5db szülinapi tortát, akkor annyira pont letojják a kreativitását, mint annak a rendje! Megmondják mit csináljon és időre és minőségre legyen ott, vagy viszlát!


A cukrászat nem az, amit hobbiból otthon tolsz havi 1x.

2021. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

3# "Mivel a sorozatnézéssel keresni nem lehet"

Miért ne lehetne? ott a Twitch csak egy medence kell neki nézi a sorozatot közben pózol és meg is van a mani


Menj szobafestőnek/lakberendezőnek

2021. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
4, aki saját vállalkozásként tolja és vannak dolgozói akik csinálják a monoton munkát, az kísérletezgethet új dolgokkal, mert ő a főnök. Akkora hülyeséget nem mondtam hiába akarod úgy beállítani. Van cukrász ismerősöm, lefogadom, hogy tapasztaltabb vagyok a témában mint te.
2021. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"Sminkelni, Rajzolni(bár béna vagyok benne) Filmet vagy sorit nézni, fotózgatni,sütni"

Hát ezt akárki elmondja magáról a sütést kivéve.

"Amit nem szeretek:

Matek, Informatika, ha megmondják mit csinálok

Nem szeretem ha tömeg van körülöttem"

Pedig valaki mindig megfogja mondani mit csinálj. Ha más nem a megrendelő.


Ezért ez így elég semmi leírás. Azért, hogy henyélsz és sorozatot nézel nem fognak fizetni. Merem állítani, hogy egy jó kritikát nem tudsz összedobni, így ez kilőve. A fotózgatás meg nem egy oltári nagy dolog. Előkapod a telód vagy a gépet és baromi jó fotósnak gondolod magad. Ez az emberek 90%-a akik lőnek egy képet. A technika ugyanis megoldja a javát.

Többit inkább nem is írom... menj el dolgozni olyan helyre ahova nem kell papír és gondolkozz 1 évet mi akarsz lenni.

2021. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Vendéglátóztam 10+ évig, nem vagy nálam tapasztaltabb.


" aki saját vállalkozásként tolja és vannak dolgozói akik csinálják a monoton munkát, az kísérletezgethet új dolgokkal, mert ő a főnök. "


Kiscsillag, MIBŐL? Tudod, te mennyibe van ez? Romló árukészlet, engedélyek, helyszín, bérlet, eszközök, hűtők, alkalmazottak bére, járulékok, rezsi? Tapasztaltabb vagy... jah.

2021. szept. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
8, először is nem vagyok a csillagod drága. ;) Másrészt ismerősöm is saját vállalkozásban csinálja, mert megvan rá a pénze, hogy vezesse. Attól még mert te csóró vagy és nem lenne erre lehetőséged nem értem miért hiszed, hogy SENKINEK nincsen. Hisz akik abban csinálják ők is összehozták valahogy vagy rájuk milyen kifogást tudsz, azt is tagadod, hogy léteznek ilyenek akik saját cukrászdával rendelkeznek és ez a szakmájuk? Xd
2021. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem én vagyok csóró, hanem a kérdező, mondom, 10 évet dolgoztam saját étteremben (soha többet nem szivatnám meg magam még egyszer ennyire, de ez más kérdés). Miből nyitna saját üzletet, amikor csak sorozatokat néz, szerinted? Szerintem ez számára nem opció, a tanácsod meg baromság. Én ennyit állítok, sem többet, sem kevesebbet.
2021. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!