Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulnia egy nőnek 2021-ben?

Figyelt kérdés

19/L

Amit szeretek csinálni: Sminkelni, Rajzolni(bár béna vagyok benne) Filmet vagy sorit nézni, fotózgatni,sütni


Amit nem szeretek:

Matek, Informatika, ha megmondják mit csinálok

Nem szeretem ha tömeg van körülöttem

Milyen szakmákat érdemes tanulni egy nőnek 2021-ben amivel jól is lehet keresni? 250+ netto körül.

Műköröm építő,Sminkes és Fodrászon kívül bármi jöhet



#érettségi #OKJ #szakma #keresemahelyem
2021. szept. 28. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt mindenki ennyire okos ahogy itt látom a válaszokat, akkor adjatok tanácsot a kérdezőnek, hogy akkor mégis milyen szakma illik hozzá? Egy olyanhoz aki filmet néz meg sorozatozik xd (még mindig nem értem ez miért szempont egy munka keresésnél, szerintem ezt szinte mindenki csinálja nèha, bármit is dolgozik, de oké, elfogadjuk xd)
2021. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem az a kérdés, amikor az ember az életét tervezi, hogy mi az, ami neki kényelmes és amit hobbiként otthon csinál, mert az a legtöbb mai fiatalnak a nagy büdös semmittevés. Ki kell választani egy olyan irányt, amibe érdemes időt és energiát fektetnie, és le kell ülni tanulni, akkor is, ha nem tetszik. Ez a való élet. Lehet választani, hogy informatika, gazdasági területen, pénzügy, vagy nyelvek, stb. Aztán szabadidejében nézhet sorozatot meg sminkelhet otthon.
2021. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a semmit, ha nem tudtok tanácsot adni nem is értem minek írtok 😆
2021. szept. 29. 20:53
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Kaptál tanácsot, csak nem tetszik a válasz. Tanulnod kell és olyat, ami annyira nem érdekel, ha rendesen meg akarsz élni. Amiket "tudsz" meg szeretsz csinálni, az nevetséges.
2021. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek ìrsz ki egy kérdést ha nem tudod értelmezni a válaszokat? Már értem miért nem opció az egyetem, oda nem vennének fel ennyi ésszel, hogy még szöveget értelmezni sem tudsz. Xd
2021. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15

Ez nem igazán. Egyetemen is sok a hülye. Épp ezért ők elhiszik, hogy okosak mert egyetemre járnak...

2021. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
51%
De bennük legalább annyi volt, hogy képezzék magukat meg egyetemre menjenek, a kérdezőben még ennyi ész sincsen, de mondjunk neki olyan munkát amivel jól keres úgy, hogy közbe tanulni lusta és semmi akarat nincs benne, hogy fejlessze magát.
2021. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó!:) nem ismersz, egyáltalán nem vagyok lusta a tanulásoz. Egy kérdés volt, nem hurrogást akartam olvasni, hanem egy normálisan megfogalmazott kritikát vagy egy sima jóindulatú választ, de látom hogy ilyen negativ sz.rok az emberek, őszintén szólva nemis értem mit vártam. Az emberiség megérett a pusztulásra.
2021. dec. 7. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!