Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Három év alatt a nulláról...

Három év alatt a nulláról egyetemi szintre?

Figyelt kérdés

Hali! Három évem lenne (Felnőtt gimnázium), hogy felkészüljek, és olyan érettségit írjak amivel mehetek egyetemre. Gazdaságira szeretnék menni, a cél a BCE, vagy BME. Amennyiben nem sikerülnek úgy a dolgok akkor lenne a BGE(Hallottam hogy szeretik szórni az embereket..). Mit tanácsoltok, hogy a nulláról, hogy kezdjem? Munka mellett tanulnék, Matek korrepra járni fogok, mert sosem voltam valami jó, viszont hozzá kell tennem, hogy nem is foglalkoztam vele sokat. Izgulok már most, viszont nem akarom pocsékolni az időm, mert 3 év most soknak hangzik, de tudjuk hogy milyen gyorsan elmegy..

További szép napot/estét.



2021. szept. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt később diplomát szereznek emberek.

Akármit meg lehet csinálni 3 év alatt. Példuául nulláról felsőfokra lehet eljutni egy átlagos nyelvből.

Ha csinálod és szorgalmas vagy, csillagok el lehet jutni ennyi idő alatt!

Tanulj, tanulj, minden szabad percedben!

2021. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nyár alatt húztam fel magam matekból mérnökire.Előtte buktam tárgyat,mert annó szartam rá.Most megmár komolyan vettem.Napi 2 órával kb eljutottam arra a szintre amire kellett.Innen megmár megtanítanak.3 év alatt,ha csinálja az ember komolyan,még munka mellett is bármi megtanulható.Csak annyit írnék,hogy kitartást hozzá és sok sikert!
2021. okt. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazán jól esett olvasni. Eddig minden jól halad, bevetettem a jó öreg tanulókártyákat, így két rendelés felvétel között tanulom a sejt felépítését, valamint a Homéroszi eposzokat. Igaz, hogy már sikerült felvennem Hagymás rostélyost foszfolipidekkel, de ez belefér. :)
2021. okt. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!