Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a sulikról?

Figyelt kérdés
Eddig a Forrai-t, Kisképzőt és a Jelky-t néztem ki. Mi a véleményetek róla milyen a tanítás/közöség az iskolákban illetve mik az elvárások a felvételinél? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2021. okt. 6. 20:39
 1/1 anonim válasza:
100%
Sziaa! Kisképzős animáció szakos vagyok. A felvételi minden évben nehéz, és ugyanaz. Hokedli perspektivikus rajza grafittal, portré élő modellről grafittal, csendélet(drapéria, gyümölcs, üveg/forgástest) színes technikával és a kreatív feladat. A két csendéletre 50 perced lesz, a portréra egy órád és a kreatív feladatra 30. Elvárások hát nagyon nincsenek xd légy tehetséges és ügyes. Ha eddig nem jártál rajztanárhoz akkor mindenképp ajánlom, mert hidd el sok olyan dolgot tud mondani amire sose gondoltál volna. Annál jobb hogyha a suli előkészitőjére jársz. A beadandó 3 rajz közül mindenképp adj be olyat is, ami ahhoz a szakhoz illik ahova szeretnél jelentkezni pl.: divatszakra ruhatervezéseket, kerámiára edény, szobor vagy készlet terveket, festőre értelemszerűen festményeket. Remélem segíthettem és sok sikert kívánok:)
2021. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!