Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 28 évesen késő lenne egyetemre...

28 évesen késő lenne egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Vendeglatast tanultam, jelenleg kulfoldon dolgozom, de elegem lett a betanitott munkakbol, nem ezt a jovot akarom magamnak, viszont meg gyujtenek, ujraerettsegiznek, stb. 26 vagyok jelenleg, 28 evesen mennyire keso elkezdeni egy gazdasagi szakot? 31 evesen vegeznek szinte nulla tapasztalattal(gyakornoksagot leszamitva) . Van aki szinten ilyen korban kezdte el az egyetemet?
2021. okt. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem késő egyetemre menni. Hallottam olyanról is, hogy volt aki 70 évesen ment egyetemre, nem tudom igaz vagy sem, de elképzelhető, tehát egyáltalán nem vagy öreg.
2021. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, csak aki 70 evesen ment az nem hiszem, hogy utana elment dolgozni :D

Igazabol engem csak az remiszt, hogy nem talalnek munkat, mert “oreg” vagyok palyakezdonek.

2021. okt. 13. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem vannak olyan duális képzések, amikben egyszerre tanulsz és dolgozol, amelyik kifejezetten arra specializálódnak, hogy tanulás mellett adnak szakmai tapasztalatot is.
2021. okt. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
46 évesen kezdtem el egyetemre járni, most vagyok másodéves.
2021. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi szakunkon fiatalnak számítanál (levelezőn tanulok).
2021. okt. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez a nulla tapasztalattal duma tiszta hülyeség. Én az első évtől fogva dolgoztam, 3 év tapasztalattal szereztem diplomát. Műszaki, gazdasági, informatikai területen nem kell attól félni, hogy nem lesz munkád kb azonnal
2021. okt. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és van "szaktársam" aki kb 60 éves. Második, harmadik diplomáját csinálja mert váltani akar...

Ha végzek az első szakkal lehet csinálok még egyet (legalábbis elkezdem) mert hajt a kíváncsiság az oktatási rendszert illetően... Amikor elkezdem leszek én is vagy 27 éves mert szeretnék egy kicsit olyan dolgokkal foglalkozni amik érdekelnek, és nem mindig a tanárok "hát ez kva fontos" dolgait magolgatni, amit utána a büdös életben nem látsz viszont.

2021. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!