Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Művészeti iskolák Budapesten?

Művészeti iskolák Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén fogok felvételizni de kevésnek találom az eddig kinézett iskolákat. Eddig hármat néztem a Forrai-t, Kisképzőt és a Jelky Andrást. Tudnátok ajánlani Budapest/Vác/Fót közelében művészeti iskolákat ahová megéri menni?


Előre is köszönöm.



2021. nov. 7. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezekről a művészeti iskolákról, illetve rajz tagozatos gimikről hallottam még. Ha valamelyik vállalható utazási időn belül van a lakhelyedtől, akkor érdemes utánanézned. Nem tudom milyen tanuló vagy, illetve milyen szinten megy a rajzolás. Kisképzőben pl. nagyon jónak kell lenni az alkalmassági vizsgán.


BKSZC Kreatív Technikum: [link]

Jaschik: [link]

Comenius: [link]

BIG: grafika specializáció [link]


Rajz/vizuális kultúra tagozatot indító gimnáziumok Budapesten pl.:

Kőbányai Szent László (erős gimnázium), II. Rákóczi (erős), Leövey Klára (középerős), Újbudai Széchenyi, Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnázium

2021. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1.-es válaszoló. A tanulmányaim jók mindenből 4-5 vagyok. A rajzolási tehetsegem középszintű még fejlődnöm kell a kiskepzobe de igyekszem :)
2021. nov. 8. 09:45
 3/3 anonim válasza:
Tudsz küldeni néhány rajzodat privátba?
2021. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!