Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimi után mégis merre? Többi...

Gimi után mégis merre? Többi lent:)

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha szánnál rám egy kis időt és megosztanád tanácsod, segítséged!:) Hamarosan tovább kell tanulnom de semmi ötletem sincs, hogy merre, hogyan egyetlen egy szakma érdekelt az pedíg a tűzóltó volt viszont nőként ez nem lehetek:( őszintén szeretnék másokon segíteni de nem úgy mint egy orvos/ápoló/mentős/ vagy szoc munkás. semmi más szakma nem jut eszembe a tűzoltón kívül sajnos (rendőr sem lennék).. leginkább Egyetemre mennék és mondták hogy válasszam a katasztrófavédelem szakot de nemtudom hogy oda nőként mehetek és ha igen mit fogok ott csinálni esetleg tanulni.. nagyon kétségbe vagyok esve és szeretném megtalálni az utam, ha van valami tanácsod/ötleted kérlek osszd meg:))

2021. dec. 12. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképp a tűzoltóság érdekel önkéntes tűzoltó még lehetsz.

[link]

2021. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom mi az a szakma, amivel tudnál segiteni másokon. Viszont ha magyon nem tudod, hogy mit tanulj, akkor én azt tanacsolom, hogy nézd meg, hogy mik azok a szakok, akiben el tudod képzelni magad és jól is lehet keresni vele. Szerintem, ha nem egy szenvedélyed, amit nagyon szeretnél csinálni, akkor inkább a pénz legyen döntő. Évek múlva család mellett nagyon nem lesz mindegy, hogy mennyit keresel.
2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg gyógytornász?
2021. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töltsd ki ezt a tesztet, hátha javasol valami hasonlót, amire eddig még nem gondoltál.

[link]

2021. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!