Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tanfolyamra menjek?...

Milyen tanfolyamra menjek? Mit érdemes most tanulni,aminek van jövője?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,van már egy sazkám,de felismertemh,hogy nem nagyon van már ennek a szakmának jövője,nincsmegbecsülve és leágazóban van.

Most lett egy nagyobb pénzösszegem,és arra gondoltam,hogy azt a pénzt valamilyen tanfolyamra fordítanám,ahol olyan szakmát tanulnék aminek van jövője és többet keresek vele,mint a minimálbér.

Gondoltam például a Prejct Managrre,vagy a Marketingre vagy esetleg vaalmi IT.

Szerintetek? Ti mit dolgoztok,mennyire szeretitek?



2021. dec. 20. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

“Gondoltam például a Prejct Managrre,vagy a Marketingre vagy esetleg vaalmi IT.”

Munkát keresel vagy értelmetlen hobbit?

Munkák: közmunkát ajánlanám neked.

2021. dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Villanyszerelő, gázszerelő, ilyesmi, ezekben mindig lesz pénz
2021. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha fizikai munka is szoba johet akkor barmi ami epitoipar, segedmunkas 600 netto, igaz feketen. Haertesz is vmihez akkor ennel tobb.
2021. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
IT az, amiben komoly jövő van. Egyértelműen. De ennek csak akkor lenne értelme, ha tudnád, mi az, és okkal vágnál bele, mert ez folyamatos, magas szintű tanulást kíván. Csak a pénzért ebbe nem érdemes. Ha csak pénz kell, akkor ahogy mondják, vízvezetékszerelés, stb.
2021. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Miért lenne segédmunkás? Nem azért akar tanulni
2021. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha érdekelne, én is mindenképp IT-s dologba fognék bele, megtanulnék profin programozni stb. Viszont szerintem ennél fontos, hogy eléggé motivált és szorgalmas legyél, legyenek határozott elképzeléseid, másképp eléggé nyögvenyelős lesz.
2021. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Haverom könyvelő volt, azzal is keresett, de utálta már. Programozni tanult (A&K Java backend) és váltott. Ő nem bánta meg. Én is szemezgettem vele, de lebeszélt, mert azt mondta, hogy ehhez nem elég csak úgy érdeklődni a téma iránt, meg a fizut vágyni. Kb. 1.5 évet minden este órákat tanult, én biztos nem csinálnám, ehhez én lusta vagyok, meló után meg minden. Neked kell tudni, mi fér bele, meg mit akarsz vele elérni.
2021. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!