Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 26 évesen újra egyetemistaként...

26 évesen újra egyetemistaként valami tipp?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még annyira idős, de már fiatal sem:D

Sokszor észreveszem, hogy nem figyelek eléggé, elkalandozok, egy sorral lentebb másolok, pedig motivált vagyok és érdekel is csak mintha nem tudnék eléggé koncentrálni,valami bevált vitamin? koncentráció javító?

Dolgoztam az egyetem előtt vissza kell még szoknom a tanulásba.


2022. jan. 6. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ginko biloba-lecitin. Alszol eleget? Mert ha nem akkor nem csodálom, hogy nem tudsz figyelni egy nap 8 órát.
2022. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy olyan 7-7,5órát bár igy vizsgaidőszakban sokszor nem olyan mélyen... jár az agyam lefekvés után is
2022. jan. 6. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Olvasás és koncentráció. Én is később kezdtem el újra tanulni, majdnem h elfelejtettem hogyan kell füzetbe írni :D

Memolife max-ot reklámozzák, de sok magnézium, c-vitamin és kalcium is segíthet. Bérestől még a biloba és van még valami a bilobil talán.

Hát én szkeptikus vagyok egy picit ezekkel, placebo hatás és a valós jótékony hatás is közrejátszik.

2022. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Forever termékeket ajánlottak, ami elég drága ha van olcsóbb, inkább kihagynám annyi pénzért
2022. jan. 6. 23:41
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Szomorú, hogy nem tanítják az iskolában a koncentrált tanulás feltételeit.
2022. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd belerázódsz, ha pár évig nem tanul intenzíven az ember, akkor tapasztalhat ilyesmit
2022. jan. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!