Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most kell leadni a jelentkezés...

Most kell leadni a jelentkezéseket az egyetemi felvételihez. Ha újrakezdhetnétek, ki milyen rangsort állítana fel és miért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőlködnék az első szakommal (ahova leginkább családi nyomásra jelentkeztem és később abba is hagytam). Megspórolhattam volna jó néhány év idegeskedést, ha kapásból a jelenlegi szakomat választom, és valószínűleg előrébb is lennék. De előfordul az ilyesmi, nem is érdemes túl sokat spilázni azon, hogy mi lett volna, ha.
2022. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Pont ugyanazt, mint amit eredetileg is 6 éve.


1. BME Gépészmérnöki

2. BME Járműmérnöki

3. BME Közlekedésmérnöki


Azóta végeztem az MSc-vel is gépészként, és egész véletlenül éppen pont egy közlekedési cégnél foglalkozom járműgépészettel :)

2022. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelentkezésnél leadott sorrendemen végül módosítottam azon a nyáron, és úgy érzem teljesen jó döntést hoztam. Nem bántam meg a cserét, és nem változtatnék semmin sem. (az eredetileg elsőnek pakolt egyetemnek nem a gazdaságtudományi kara az erőssége, valamint inkább pár ember miatt jelöltem elsőnek)
2022. jan. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha újrakezdhetném, nem is biztos hogy egyetemre jelentkeznék. Sajnos 50 is elmúltam, amikor észrevettem, milyen boldogságot tud nekem okozni a nyers fa érintése, illata. Férfiembernek amúgy is szüksége van a napi, kézzelfogható alkotásra, így lehet, hogy sima asztalosként éltem volna.
2022. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!