Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaposváron vagy Keszthelyen...

Kaposváron vagy Keszthelyen jobbak a feltételek egy egyetemistának ?

Figyelt kérdés

Ez alatt értem a: lakbért, tömegközlekedést, távolságok, KOLLÉGIUMOK, boltok, természetesen az árak(élelmiszer)


Ahogy én láttam nincs sok kollégium Keszthelyen, de olcsóbb az albérlet, meg ott van a Balaton. Milyen Kaposvár ? Nem sokszor jártam arra.



2022. jan. 18. 10:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kaposváron kint Toponáron van egy új koli. Az nincs lelakva még biztosan. Buszok időpontjai változottak nem pozitív irányba. Művészkaron (ahol én járok) kívül mind kint van a város kívül sajnos. Ezzel kell számolni, hogy be kell járni a városba, ha kell valami.


Fejlődő túlzás csak a rég felújított dolgokat kell újból felújítani. Nagy fejlődés akkor lesz itt, ha lesz egy stabil mérnökkar majd és hozzá helyben egyre több cég. Attól, hogy a BG és a KFC van a városban nem nagy teljesítmény max diákmunka.

2022. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kaposvár sztem egy nagyon szép város. Egy gyönyörű, teljesen egyedi belvárossal rendelkezik, ugyanakkor a külváros sem hat szürkének, sivárnak. Ez a kimagaslóan nagy zöldfelületnek köszönhető. Mindenhol sok a fa, az árnyék. Nyáron nem pusztulsz meg a melegben.

Ha jól tudom, a városnak van egy új kollegiuma, úgyhogy én Kapos-ra szavazok.

2022. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!