Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetne pár kérdésem az...

Lehetne pár kérdésem az E-felvételivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sikeresen hitelesítettem jelentkezésemet (kaptam levelet az Efelvetelitől), azonban a "Dokumentumok" szekciót még mindig sárgával jelöli a rendszer. Öt helyet jelöltem meg, mindegyiket kifizettem (Simple Pay), tehát a fizetési bizonylatos dokumentum eltűnt, nyilván. Bizonyítványomat rendben feltöltöttem, vihető pluszpontjaim nincsenek, viszont a rendszer rendre felajánlja a lehetőséget, hogy töltsek fel pluszpontot igazoló dokumentumokat (leckekönyv/oklevélmelléklet). Bár tudom, hogy opcionális, illetve rám nem is vonatkozik, mivel idén érettségizem először, azért kissé aggaszt a dolog.

Küldök két screenshotot, hátha úgy jobban érthetővé válik a problémám:


[link]


[link]


Tehát a kérdésem az lenne, hogy aggódnom kell emiatt, vagy sem? Előre is köszönöm a válaszokat, és elnézést kérek, ha bugyutának tűnik a kérdés!


18/L



2022. febr. 14. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is most kell leadnom.

Szerintem nincs miért aggódnod, bár én feltöltöttem a 11.-es évvégi bizonyítványt, így zöld lett a jelzés, de mivel hozzájön majd a 12.-es is, amire adnak időt feltölteni, ez majd ráér akkor is. Dokumentum feltöltésre adnak hiánypótlást.

2022. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem a 10.-es, illetve 11.-es bizonyítványomat is, szóval szerintem nem ez a probléma, de azért köszönöm a választ! <3
2022. febr. 14. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmmel közösen csináltuk a jelentkezést, neki sincsenek pluszpontjai (két emeltet tesz, nem is lenne értelme ezzel vacakolni), de neki nem dobta fel ezt az "oklevélmelléklet/leckekönyv feltöltése" opciót a rendszer egyáltalán, emiatt kezdtem el kicsit aggódni. De tényleg köszönöm a választ, remélem, tényleg csak a 12.-es bizonyítványt "hiányolja" a rendszer! :D
2022. febr. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!