Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes most tanulni...

Mit érdemes most tanulni várandós nőként?

Figyelt kérdés

28 éves várandós nő vagyok. Olyan felnőttképzés vagy felsőfokú képzés érdekel, amit gyerek mellett is el tudok végezni (pl.:levelező vagy mondjuk nem 10 év) és aztán el is tudok vele helyezkedni.

Budapest is szóba jöhet, mert a városomban csak kereskedelem és marketing illetve gazdálkodás és menedzsment van.



2022. febr. 21. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi az, ami érdekel?
2022. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Engem már semmi, vagy mondhatjuk úgy is, hogy bármi. Ami érdekelt azt kitanultam, de pénzt nem ér a munkaerő piacon (irodalom). :)

Ami talán nehezebben menne az a műszaki dolgok, programozás ilyesmi. De mindig jól ment a tanulás, csak egyszerűen nem találok olyat ami boldogít és pénzt is hoz.

2022. febr. 21. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg valami nyelvtanulás? Fordító-tolmács mesterképzés? Ami nem műszaki vagy IT irányú, esetleg pénzügyi-gazdasági, attól én annyira nem remélnék sok pénzt, de persze ez hozzáállás és szerencse kérdése is.
2022. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Régebben jól ment, de úgy 10 éve nem használtam se a német, se az angol tudásom, szóval lehet be kéne iratkozzak valami tanfolyamra. Ez jó tipp, erre gondoltam én is, csak annyira nem szeretem gyakorlatban használni, de vége annak az időnek, ami a kényelemről szól.
2022. febr. 21. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A fordító-tolmács ma sem fog pénzt hozni.
2022. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja oké, akkor az sem jó? Igazából nem milliárdos szeretnék lenni csak egy stabil állást, ami nem egész napos, hogy lásson néha a gyerek.
2022. febr. 21. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Most 250 ezret keresek.
2022. febr. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!