Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen elkezdeni egyetem után...

Milyen elkezdeni egyetem után dolgozni mondjuk 8oraban ?

Figyelt kérdés
Most egyetemista vagyok és elég Szabad így az élet napi mondjuk 3x1,5oram van ,és csak heti négyszer kell bemenni ,plusz vannak szünetek is évközben meg a nyári szünet is

2022. márc. 9. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nekem felszabadító volt.


A munkát lerakod a nap végén, és nem gondolsz rá a következő napig.

Az egyetemet sose lehet lerakni, hiába pihensz és nézel filmet stb, mindig ott van a tudatodban hogy eztmegazt még el kéne olvasni, annak még utána kéne járni, stb... Az egyetem heti 7 napos program.

2022. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70%
Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy mit fogsz dolgozni. Ha szereted, amit csinálsz, akkor tűrhető, de nyilván akkor se fogod várni a hétfő reggelt, hogy végre melózhass. Ha most nem dolgozol egyetem mellett és tényleg ilyen laza az egész, akkor lehet nehézkes lesz bele rázódni. Nem lesz az, hogy jaj fáradt vagy és nem mész be. :D Viszont mindenképp jó érzés megdolgozni a pénzedért és nem a szülőktől függeni.
2022. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számomra fárasztó volt az átállás még úgy is, hogy szeretem a munkám. Régen éjszakai bagoly voltam, de az egész napos szellemi munka után már 21-kor bedőltem az ágyba. Fél éve dolgozom, most már jobban hozzászoktam, be tudtam állítani egy normális napi ritmust, sőt közben egy esti sulit is elkezdtem. Viszont a saját fizu és a szülőktől való függetlenedés nagyon jó érzés :)
2022. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!