Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 30 éves korban gyógyszerészeti...

30 éves korban gyógyszerészeti egyetemet elkezdeni, mennyire késő?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki később kezdte el az egyetemet és tudna véleményt mondani, hogyan éli/élte meg az egyetemi éveket?

Mit vársz az egyetem után? Patikában vagy gyogyszercegnel való elhelyezkedés?

Es miért?

Előre is köszönöm a válaszokat



2022. márc. 15. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Gyógyszerészeti Egyetem nem létezik Magyarországon.

Az pedig, hogy késő, gondolj csak bele. Ha te 40 éves vagy, akkor még több időd van hátra a nyugdíjig, mint amennyi évet ledolgoztál 18 éves korod óta összesen. Akkor vajon 30 évesen késő váltani? Na ugye.

2022. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem késő. Csak lehetőleg elsőre vegyenek fel, mert az évek mennek, a motiváció meg csökken.
2022. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem késő.
2022. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem késő.Viszont a kor kicsit hátrány.Eezel sztem tudsz kezdeni vmit,ha jó eredményeket érsz el és ha lehet és van rá lehetőséged mennyél gyakornokoskodni minél hamarabb.Az már tapasztalatnak számít a cégeknél
2022. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Vágj bele szerintem.
2022. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem késő, bármi lehetsz még. Én sosem értettem azt a hozzáállást, hogy sokan miért temetik magukat ilyen fiatalon. Még rengeteg időd van érvényesülni, túl sok idő egy élet, hogy olyannal foglalkozz, ami nem érdekel. Ne foglalkozz vele, ha valaki el akar tántorítani, ha ezt szeretnéd, akkor vágj bele.
2022. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok,és most elsőéves gytk-n.Megmondom őszintén,kicsit nehezen élem meg a lelki oldalát a dolognak,miszerint több,mint 12 évvel kéne előrébb járnom,mint a csoptársaim az életben.De ez van,sajnos a múltamon nem tudok változtatni,most jutottam el oda,hogy munka nélkül is el tudok lenni 5 évig egyetemen.

Egyébként semmi másban nincs hátrányom,csak kicsit elszomorít,amit fentebb írtam.

Szellemileg vagyok annyira friss,mint ők,motiváltnak legalább annyira vagyok motivált,de talán még jobban is,mint mások,és azért van egy "második fiatal évek" feeling,ami viszont szuperjó.

Szóval összességében szerintem nem vagyunk lemaradva semmiről,még tervezek a Földön legalább 30-40 évet élni,addig bőven lesz időm praktizálni,mint gyógyszerész! :D

Javaslom fogd fel te is úgy,hogy jobb gondtalan egyetemistaként élni,mint kisgyermekes anyukaként,mert odafele még van út,de visszafele nincs.Élvezd a pozitív részét,hogy kicsit te magad is visszafiatalodsz,és van még időd az életre,munkára,családra utána is!

2022. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Végül jelentkeztél? Én idén töltöm a 30at és jövőre szeretnék jelentkezni :)

2023. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!