Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen női szakmákat tanácsoln...

Milyen női szakmákat tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szakmát szeretnék tanulni, de tanácstalan vagyok abba, hogy mi érné meg jobban. Női szakmákra vagyok kiváncsi, hogy ti mit ajánlanátok, amivel el tudok könnyen helyezkedni és viszonylag jól lehet keresni. Most jelen pillanatban 2 szakmám van, de rá jöttem hogy ennek a két szakmának értelme sincs, hiszen mindenhol nemet mondanak vagy közfoglalkoztatás. Pedagógiai és családsegítő munkatárs, illetve gyógypedagógiai segítő munkatárs szakmám van.

Bármilyen női szakmát írhatok, hogy ti mit tanácsolnátok. Előre is köszönöm szépen a válaszokat. :)



2022. ápr. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi a szépítészetben. Fodrászból, körmösből, kozmetikusból Dunát lehet rekeszteni, de még sincs belőlük elég.
2022. ápr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van kézügyességed akkor szépészeti. Eladóval is mindig találhatsz állást. Fogászati asszisztens. Ha irodába el tudod magad képzelni tb ügyintéző.
2022. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérnökinformatikus.
2022. ápr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!